FREE DELIVERY IN LEBANON ON ALL ORDERS ABOVE 150,000 LBP

Collection: HEALTHY SNACKS

18 products
  • Oat Dark Choc. Cookies Mixed
    Regular price
    from 16,000.00 LBP
    Sale price
    from 16,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Chip Cookies - L
    Regular price
    16,000.00 LBP
    Sale price
    16,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Chip Cookies - S
    Regular price
    6,500.00 LBP
    Sale price
    6,500.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Peanut Butter
    Regular price
    35,000.00 LBP
    Sale price
    35,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Oat Biscuits - L
    Regular price
    16,000.00 LBP
    Sale price
    16,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Dark Vermicelle Cookies
    Regular price
    from 16,000.00 LBP
    Sale price
    from 16,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Maamoul Date
    Regular price
    from 16,000.00 LBP
    Sale price
    from 16,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Healthy Chocolate Spread
    Regular price
    48,000.00 LBP
    Sale price
    48,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zaatar Crackers - L
    Regular price
    13,000.00 LBP
    Sale price
    13,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zaatar Crackers - S
    Regular price
    4,500.00 LBP
    Sale price
    4,500.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Oat Biscuits - S
    Regular price
    5,000.00 LBP
    Sale price
    5,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kids Healthy Box - Maamoul Lovers
    Regular price
    80,000.00 LBP
    Sale price
    80,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kids Healthy Box
    Regular price
    64,000.00 LBP
    Sale price
    64,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Family Healthy Box
    Regular price
    135,000.00 LBP
    Sale price
    135,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raw Bites Kids Thyme & Sesame
    Regular price
    4,000.00 LBP
    Sale price
    4,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raw Bites Kids Bites Peanut Puffs
    Regular price
    4,000.00 LBP
    Sale price
    4,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mak Bar Peanut Butter Protein Bar
    Regular price
    9,000.00 LBP
    Sale price
    9,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mak Bar Chocolate Chip Protein Bar
    Regular price
    9,000.00 LBP
    Sale price
    9,000.00 LBP
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out